FRP,RPG,IGRE,FILMOVI,KNJIGE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FRP,RPG,IGRE,FILMOVI,KNJIGE

Stone i karticne igre
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Generalno misljenje o igri

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 180
Godina : 45
Datum upisa : 08.02.2007

Generalno misljenje o igri Empty
PočaljiNaslov: Generalno misljenje o igri   Generalno misljenje o igri Icon_minitimeUto Feb 13, 2007 12:11 pm

OK u svetu WOW postaje sve popularnija karticna igra ali nije mi bas najjasnije da li je vredna igranja. Nisam do sada bio u situaciji da pratim neku partiju ili da je zaigram ali ako neko od vas ima misljenje neka ga postuje ovde. Svaki komentar je dobrodosao bio pozitivan ili negativan.


I have seen things you people would not believe...
Nazad na vrh Ići dole
https://beholder.forumsr.com
Ethernity

Ethernity


Broj poruka : 169
Godina : 36
Datum upisa : 10.02.2007

Generalno misljenje o igri Empty
PočaljiNaslov: Re: Generalno misljenje o igri   Generalno misljenje o igri Icon_minitimeUto Feb 13, 2007 5:10 pm

Pa, ako su je odrasili zaraznu i dobru kao i WOW Online igru, onda definitivno vredi, I ja bi takodje zeleo da probam cim mi se ukaze prilika Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sonic Whitesand

Sonic Whitesand


Broj poruka : 31
Godina : 36
Localisation : ...a burning bridge
Datum upisa : 22.02.2007

Generalno misljenje o igri Empty
PočaljiNaslov: Re: Generalno misljenje o igri   Generalno misljenje o igri Icon_minitimeČet Feb 22, 2007 2:15 am

pa, i nisam bash neshto siguran u to da vredi...

To je MMORPG i u mom mishljenju tako treba i da ostane...
Ne bih da se izdajem k'o Deda (no offence), ali, shto se tiche TCG-ova, ja ne mogu da vidim nishta bolje od MTG-a...
E, sad, shto je neko smislio da i pored svih silnih para treba da zgrne josh malo, to je pricha za neku drugu priliku...malo me pogadja sve to...ali, nebitno...

U svakom sluchaju, bring it on!!!, pa cemo da vidimo...mozda i ispadne neshto od svega toga.

PS Shta chujem, Sale!? Otvara se neka TCG igraonica uskoro u nashoj rodnoj Kikindi, a?
Respect, cho'eche!!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 180
Godina : 45
Datum upisa : 08.02.2007

Generalno misljenje o igri Empty
PočaljiNaslov: Re: Generalno misljenje o igri   Generalno misljenje o igri Icon_minitimeČet Feb 22, 2007 10:40 am

Veruj mi trudim se svim silama da otvorim tako nesto. Zaista bih zeleo da imamo mesto gde cemo da se skupljamo i da se zezamo, kao u stara vremena (uf sad delujem sa sebi matoro). Jos uvek se vodi borba da li ce biti ili ne i cim budem vise znao o tome postovacu na forum. A dotle uzivajte.
Nazad na vrh Ići dole
https://beholder.forumsr.com
Lord Cyrax

Lord Cyrax


Broj poruka : 21
Datum upisa : 13.02.2007

Generalno misljenje o igri Empty
PočaljiNaslov: Re: Generalno misljenje o igri   Generalno misljenje o igri Icon_minitimeNed Feb 25, 2007 7:59 pm

Ja cu se truditi da WOW tcg zazivi u kikindi..........bas sam danas ubedio griffija da je igra dobra chak sta vise bolja od MTG.......hvala hvala ......
Nazad na vrh Ići dole
Sonic Whitesand

Sonic Whitesand


Broj poruka : 31
Godina : 36
Localisation : ...a burning bridge
Datum upisa : 22.02.2007

Generalno misljenje o igri Empty
PočaljiNaslov: Re: Generalno misljenje o igri   Generalno misljenje o igri Icon_minitimePon Feb 26, 2007 2:52 am

Lord Cyrax ::
bas sam danas ubedio griffija da je igra dobra chak sta vise bolja od MTG

da, jeste...

SALE, VADI KARTE!!! YYYAAAARRGGHHH!!!
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 180
Godina : 45
Datum upisa : 08.02.2007

Generalno misljenje o igri Empty
PočaljiNaslov: Re: Generalno misljenje o igri   Generalno misljenje o igri Icon_minitimePon Feb 26, 2007 10:30 am

E pa karte uskoro stizu a igra je max. Takodje stize i WARHAMMER 40000 TCG po ekstra cenama pa ce biti tu za svakog po nesto.
Nazad na vrh Ići dole
https://beholder.forumsr.com
Anomen




Broj poruka : 9
Localisation : blizu ...
Datum upisa : 03.04.2007

Generalno misljenje o igri Empty
PočaljiNaslov: Re: Generalno misljenje o igri   Generalno misljenje o igri Icon_minitimeUto Apr 03, 2007 5:07 pm

Ušminkana kopija Magica !
Nazad na vrh Ići dole
Ethernity

Ethernity


Broj poruka : 169
Godina : 36
Datum upisa : 10.02.2007

Generalno misljenje o igri Empty
PočaljiNaslov: Re: Generalno misljenje o igri   Generalno misljenje o igri Icon_minitimeUto Apr 03, 2007 10:58 pm

pa teski da ce se naci bilo koja igra sada, koja bas nimalo nelice na magic, ali u svakom slucaju WOW okupira trziste, a kopija tesko moze biti bolja od originalam sto wow jeste
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 180
Godina : 45
Datum upisa : 08.02.2007

Generalno misljenje o igri Empty
PočaljiNaslov: Re: Generalno misljenje o igri   Generalno misljenje o igri Icon_minitimeSre Apr 04, 2007 10:00 pm

To da je usminkani magic ne bih bas prihvatio kao aksiom jer su pravila mnoooogo drugacija iako lice na magic. Igra dobija drugi tempo i razlicite mogucnosti. Vredi je igrati, po meni jedna od 5 najboljih tcg-a na trzistu. Ako vas intresuju druge cetiri to su: Warhammer 40000, star trek, magic the gathering i EVE
Nazad na vrh Ići dole
https://beholder.forumsr.com
Ethernity

Ethernity


Broj poruka : 169
Godina : 36
Datum upisa : 10.02.2007

Generalno misljenje o igri Empty
PočaljiNaslov: Re: Generalno misljenje o igri   Generalno misljenje o igri Icon_minitimeSre Apr 04, 2007 11:36 pm

da, slzem se sa nasim slavnim adminom Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Generalno misljenje o igri Empty
PočaljiNaslov: Re: Generalno misljenje o igri   Generalno misljenje o igri Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Generalno misljenje o igri
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
FRP,RPG,IGRE,FILMOVI,KNJIGE :: World of warcraft TCG :: Da li vredi?-
Skoči na: