FRP,RPG,IGRE,FILMOVI,KNJIGE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FRP,RPG,IGRE,FILMOVI,KNJIGE

Stone i karticne igre
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Neverovatni potencijal

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 180
Godina : 45
Datum upisa : 08.02.2007

Neverovatni potencijal Empty
PočaljiNaslov: Neverovatni potencijal   Neverovatni potencijal Icon_minitimeSub Feb 17, 2007 9:38 pm

Neverovatno je kako Wizards of the coast ume dugom analizom trzista da izbaci proizvod koji pomera granice zabave. Posle malo duzeg analiziranja ebberon settinga sam totalno odusevljen celim svetom i celom idejom iza nje! U pocetku mi se nije preterano svidela cela ta prica o novom settingu ali u stvari sam jednostavno navikao na Faerun i ovo je previse radikalno za mene, ali malo duzom analizom novi setting pocinje da dobija oblik i pocinju da se radjaju novi mitovi, heroji i sve ostalo potrebno za jedan kompleksan svet. Naravno daleko je to od kompleksnosti i istorije jednog Faeruna ali ima potencijala. Svaka cast Wizardu i neka nastave tako. cheers
Nazad na vrh Ići dole
https://beholder.forumsr.com
Cleric

Cleric


Broj poruka : 8
Datum upisa : 12.02.2007

Neverovatni potencijal Empty
PočaljiNaslov: Re: Neverovatni potencijal   Neverovatni potencijal Icon_minitimePon Feb 19, 2007 5:12 pm

Jos kada bi mi dostavio materijal, da vidim i procitam... Ovako mogu samo da duvam u palceve... pale
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 180
Godina : 45
Datum upisa : 08.02.2007

Neverovatni potencijal Empty
PočaljiNaslov: Re: Neverovatni potencijal   Neverovatni potencijal Icon_minitimeUto Feb 20, 2007 2:11 am

dostavljanje materijala je malo komplikovanije jer je sav doticni procitan na netu. Na amazonu ima par knjiga sa check inside opcijom pa mozes tamo videti
Nazad na vrh Ići dole
https://beholder.forumsr.com
Sponsored content





Neverovatni potencijal Empty
PočaljiNaslov: Re: Neverovatni potencijal   Neverovatni potencijal Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Neverovatni potencijal
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
FRP,RPG,IGRE,FILMOVI,KNJIGE :: Dungeons & Dragons :: Ebberon-
Skoči na: