FRP,RPG,IGRE,FILMOVI,KNJIGE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FRP,RPG,IGRE,FILMOVI,KNJIGE

Stone i karticne igre
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Fires of Outland

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 180
Godina : 45
Datum upisa : 08.02.2007

Fires of Outland Empty
PočaljiNaslov: Fires of Outland   Fires of Outland Icon_minitimeUto Apr 24, 2007 1:34 pm

TRECA EXPanziJAAAAAA za WOW ce se zvati Fires of Outland i najavljena je za August ove godine. To je sve sto sam uspeo da iskopam u vezi WOW-a ako bude jos necega javicu. Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
https://beholder.forumsr.com
Ethernity

Ethernity


Broj poruka : 169
Godina : 36
Datum upisa : 10.02.2007

Fires of Outland Empty
PočaljiNaslov: Re: Fires of Outland   Fires of Outland Icon_minitimeUto Maj 15, 2007 2:18 pm

zop, long time no see geek to je ok... samo da nepocnu bas preterano da preteruju Smile
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 180
Godina : 45
Datum upisa : 08.02.2007

Fires of Outland Empty
PočaljiNaslov: Re: Fires of Outland   Fires of Outland Icon_minitimeČet Maj 17, 2007 5:05 pm

Nadam se da nece, inace voleo bih kada bi poceli ubacivati nove rase i klase a ne non stop da vrte postojece sa varijacijama.
Nazad na vrh Ići dole
https://beholder.forumsr.com
Ethernity

Ethernity


Broj poruka : 169
Godina : 36
Datum upisa : 10.02.2007

Fires of Outland Empty
PočaljiNaslov: Re: Fires of Outland   Fires of Outland Icon_minitimeČet Maj 17, 2007 5:23 pm

Nove rase I klase ?!?!?!? confused Shocked to onda nebi bio WOW TCG, prepastao bi u D&D tcg!
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 180
Godina : 45
Datum upisa : 08.02.2007

Fires of Outland Empty
PočaljiNaslov: Re: Fires of Outland   Fires of Outland Icon_minitimeNed Maj 20, 2007 11:49 pm

Ok ok ne moraju bas da izmisljaju nesto sto ne postoji u WOW svetu ali mogu da ubace postojece creature kao heroje!!! Ja bih bas rado igrao sa Herojem koji je Elelmental ili Goblin. Mislio sam na to, takvi creaturi postoje u WOW-u a sto oni ne bi imali svog heroja. Ne moram bas da imam Night elfa u svim klasama kao muskog pa onda isto to ali zensko!!!! Mislim to je bez veze, imam mage-a (horda) i ne vidim bas neki preterani razlog da igram sa novim hordinim magom, alijanserski je ok jer imas druge ally-e ali hordaski je glupo imati oba. Ili imati 2 alliance-rska paladina!? Mislim razlikuje im se spec i poneka karta koju koriste (koja se uglavnom ne koristi).
Nazad na vrh Ići dole
https://beholder.forumsr.com
Ethernity

Ethernity


Broj poruka : 169
Godina : 36
Datum upisa : 10.02.2007

Fires of Outland Empty
PočaljiNaslov: Re: Fires of Outland   Fires of Outland Icon_minitimePon Maj 21, 2007 4:21 pm

wow TCG se radi po wowu, a u wowu elementali nemaju svoje heroje, pomiri se sa tom sudbinom. Razz
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 180
Godina : 45
Datum upisa : 08.02.2007

Fires of Outland Empty
PočaljiNaslov: Re: Fires of Outland   Fires of Outland Icon_minitimeUto Maj 22, 2007 11:45 am

ma nemoj otkud ti znas da nemaju? Zato sto ti to niko nije jos rekao! Nisi znao da postoji burning legion niti night elfovi do war-a 3. Eto tako mogu da ubace sta god hoce. Warcraft univerzum je otisao do ..... Jedini nacin da ga izvade je da naprave FRP svet.
Nazad na vrh Ići dole
https://beholder.forumsr.com
Ethernity

Ethernity


Broj poruka : 169
Godina : 36
Datum upisa : 10.02.2007

Fires of Outland Empty
PočaljiNaslov: Re: Fires of Outland   Fires of Outland Icon_minitimeUto Maj 22, 2007 11:59 pm

pa kada ubace u WOW igri, bice i u TCG, a dok se NEVIDI U IGRI NEMA NI U TCG-u!
Nazad na vrh Ići dole
Sonic Whitesand

Sonic Whitesand


Broj poruka : 31
Godina : 36
Localisation : ...a burning bridge
Datum upisa : 22.02.2007

Fires of Outland Empty
PočaljiNaslov: Re: Fires of Outland   Fires of Outland Icon_minitimeSre Maj 30, 2007 4:09 pm

E, moram da se ubacim u ovu raspravu...

Vidish - shta su "heroji" u WoW TCG-u!? To su totalno random likovi sa kompetiranom Tier 1-5 opremom. Koja, btw, nema nikakvu ulogu ovde u TCG svetu (lol on u!)...nishta vishe...
Oni nisu ni oni epic likovi iz priche (WC I-III i ranije!!!), niti su bilo shta shto moze da im prismrdi...
To su jednostavno likovi kao oni sa kojim ja, ti ili bilo ko drugi na mom, ili bilo kojem drugom serv-u igraju...imaju vishe health-a i nadrkanije (?) ability-je od ostatka ally-ja iz prostog razloga zato shto je ubiti "heroja" poenta same igre, pa kao da "namestimo zanimljivije".

Kao shto znate, postoji PUN QRAC kojekakvih unique-elite monstera koji se pojavljuju na odredjenim mestima u WoW svetu i koji su propraceni svojom, u 90% sluchaja, do yaya prichom. Od onog glupavog druid-a iz Wailling Cawerns-a (eto primenjene u TCG-u klase), pa do onog Earth Elementala (Sale! O.o) koji slobodno sheta po Thousand Needles-u...Za nivo na kojem je tvoj ili moj lik, kada je quest da ih ubijemo, takvi mosteri su i mama i tata sa same nashe ili vashe likove.

Tako da ja ne vidim problem u tome da se, na primer, ubaci "heroj" koji ce imati sledece (lupam, ovo je chisto radi primera):

name - Drom'kadrel
race - Elemental
class - warrior (ili bilo shta shto ima bilo kakve logike)
HP - 31
ability - 2 mana, flip -> exhaust all oposing heroes and allies...
fraction - forde, ofc Razz

...nadam da mozete da skapirate ono chemu ja ovde pricham...

Zakljuchujem da, ni human-i, ni orc-ovi, ni fuc@#ng gnome-ovi NEMAJU svoje heroje koji su primenjeni u TCG-u (osim par njih, koji se pojavljuju kao ally-i)...

Tako da, moram da stanem uz Beholder-a shto se tiche ove topike...


"...and, that's why I'm singing damnation!" - Filter ftw!!!

'aj, poz
Nazad na vrh Ići dole
Sonic Whitesand

Sonic Whitesand


Broj poruka : 31
Godina : 36
Localisation : ...a burning bridge
Datum upisa : 22.02.2007

Fires of Outland Empty
PočaljiNaslov: Re: Fires of Outland   Fires of Outland Icon_minitimeSre Maj 30, 2007 4:27 pm

Admin ::
Warcraft univerzum je otisao do .....

Ako si hteo reci da je otishao u qrac, u smislu da je "puk'o zato shto sve polako pochinje da gubi smisao ", moram reci da se ne slazem bash najbolje s' tobom...
Osim izostavljanja Northrend-a, sve je kako treba, i na bilo koji nachin objashnjeno...

Admin ::
Jedini nacin da ga izvade je da naprave FRP svet.

Deder...pojasni malo! Plx...
Nazad na vrh Ići dole
Ethernity

Ethernity


Broj poruka : 169
Godina : 36
Datum upisa : 10.02.2007

Fires of Outland Empty
PočaljiNaslov: Re: Fires of Outland   Fires of Outland Icon_minitimeSre Maj 30, 2007 9:50 pm

da ali TCG je prenesen WOW u igru karata, u wow-u NEMOZES da igras sa tim elementalom, i taj slavni elemental ti nemoze nista kada si LVL MNOGO!!!
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 180
Godina : 45
Datum upisa : 08.02.2007

Fires of Outland Empty
PočaljiNaslov: Re: Fires of Outland   Fires of Outland Icon_minitimePet Jun 01, 2007 1:27 pm

Prvo zamoljavam da se forum i dalje odrzava bez psovanja ako je moguce. Drugo mislim da ethernity previse gleda ovaj WOW kao da je to onaj sto ga pika na net-u. Hey reallity check nije!!! Niti ce ikada biti, ovo je TCG for god sake u TCG-u se moraju ubacivati nove stvari, menjati ponekad pravila i dodavati zanimljivosti da bi ostala zanimljiva posle dosta vremena. Uzmimo magic the gathering kao primer. Non stop se u igru ubacuju nove stvari pocev od abbillitia pa do novih creatura. Ostajem pri mom da ne zelim da imam fighter heroja koji je human musko da bi dobio u sledecoj ediciji fighter heroja koji je isto to samo zensko. To nije novina to ce vremenom da smori i ostace samo osecaj ,, hajde da vidimo koji aly su izasli mozda nadogradim deck sa nekim od njih!". Trece Warcraft svet je otisao tamo gde jeste iz vise razloga: prvo orci su divlje zivotinje koje zele da ubijaju i jedu ljudsko meso kao sto su prikazani u prvom delu. Ljudi su jednom zauvek unistili orce kad su im unistili dark portal. Sve ovo ostalo je hvatanje za slamku i cupanje kojekakve price da bi ovo sto sad igrate imalo bar malo smisla. Uzmimo primer exp za war2 bey.d.p. glupost nevidjena i citiram intro: Allthrought dark portal has been destroyed the force that connected those two worlds yet remained! Vau kakva prica, kako je inventivno! Glupo je do bola, doom1 ima bolju pricu od ovoga. Blizzard je poznat po cupanju novaca od svojih igara posto ocigledno ne umeju da smisle nista novo. Mogu da se kladim da ce na slican fazon izaci i Diablo 3 uz neku pricu kao pre milion godina su tri zla sklopila pakt da njihovi soulstoneovi ne mogu da se uniste nego da se prebace iz materijalnog sveta u planarni pa su se tamo nachargovali kojekakvim djanama i sad su se svi vratili 20 puta zlijiji i opakiji da bi pravili gluposti jer nemaju nista pametnije da rade. Eto zasto ja mislim da je war svet otisao u ....

O da na kraju ce se verovatno u azerothu pootvarati toliko portala da ce kroz jedan nagrnuti horde besnih zergova a igraci ce onda morati da konstruisu novi portal kroz koji ce prozvati protosse da im pomognu da satru novu pretnju azerothu!!! I da to ce biti nova exp za WOW, zvace se Fires of burning zerg on a stick i igracima ce biti lvl gap podignut za jos 10 nivoa a moce da biraju i novog heroja protossa osvetnika sa kojim ako krenete da igrate igru ispocetka dobijate specijalnog pet-a u igri krstaricu fury sa kojom mozete da przite po jadnim zergicima do mile volje.
Nazad na vrh Ići dole
https://beholder.forumsr.com
Ethernity

Ethernity


Broj poruka : 169
Godina : 36
Datum upisa : 10.02.2007

Fires of Outland Empty
PočaljiNaslov: Re: Fires of Outland   Fires of Outland Icon_minitimeSub Jun 02, 2007 8:21 am

lol lol! vi ste totalno svojeglavi, ne zelim vise da se raspravljam oko ovoga ja kazem da se nece menjati, a to cete i sami videti! poz!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Fires of Outland Empty
PočaljiNaslov: Re: Fires of Outland   Fires of Outland Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Fires of Outland
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
FRP,RPG,IGRE,FILMOVI,KNJIGE :: World of warcraft TCG :: Novosti !!!-
Skoči na: