FRP,RPG,IGRE,FILMOVI,KNJIGE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FRP,RPG,IGRE,FILMOVI,KNJIGE

Stone i karticne igre
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Soundtracks

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Sonic Whitesand

Sonic Whitesand


Broj poruka : 31
Godina : 36
Localisation : ...a burning bridge
Datum upisa : 22.02.2007

Soundtracks Empty
PočaljiNaslov: Soundtracks   Soundtracks Icon_minitimePet Feb 23, 2007 4:56 pm

Ne znam koliko vi obracate paznju na OST-ove neke video igre, ali mogu vam reci da, bar u mom mishljenju, isti imaju poprilichan udeo u razmatranju kvaliteta igre...bar kod mene.

Chisto, ako vas zanima, evo nekih predloga za odslushavanje (u sluchaju da vec ne posedujete neki/sve od navedenih)...

Numero UNO. Shadow of the Colossus OST, written by Kow Otani, '05. (i to nije zato shto sam trenutno nalozen na SotC...JAKO!!!...chisto, objektivno mishljenje Razz )

2. Homeworld OST, written by Paul Ruskay, '99.

3. "Hell March" from the C&C:Red Alert:Retaliation opening, written by Frank Klepacki, '98.

4. Super Mario Bros. on Super Nintendo OST (e, ovo starno ne znam ko je napisao, niti kad je release-ovano, ali soundtrack przi mame + do yaya za mp3 ringtone na mobilnom Razz )

...

additional: Soul Reaver:Defiance OST, Tekken 5 OST takodje imaju dobar feeling (bar, ono shto sam skontao igrajuci), ali cu to tek da nabavim tako da necu da prenagljujem u proceni.

Ako znate za neke opasne soundtrack-ove, MOLIM VAS, post-ujte iz koje su igre. Stvarno bih voleo da chujem josh dobrih naslova.
Verujem da igre bassed on D&D rulebook-u imaju shta da ponude shto se tiche muzike, u ovom sluchaju, tako da ako stvarno imaju...samo recite. Smile

PS Kucajuci ovo, shvatio sam da treba ovde otvoriti i neki section koji se vrti oko diskusije o muzici u video igrama...'ajde Sale, imaj srca! Very Happy Gde si josh video forum sa takvim section-om...bar ce biti originalno!
Ako treba, ja cu biti moderator, nije problem, nece mi biti teshko. Razz Chak cu izbaciti i "...", ako treba... Very Happy

Ali, ozbiljno...Stvarno bih voleo da chujem josh mishljenja o gore spomenutim, tako da...LJUDI, slushajte!!! Pa, nije sve u click-tanju... Smile

I da, stvarno mislim da, pored grafike, priche, enviroment-a, kao i design-a likova, muzika treba da ima (mozda i u monstruoznoj meri) skoro savrshen soundtrack, zato shto...suochimo se s' tim - igra u kojoj je muzika uklopljena dobro sa deshavanjem (chitaj: gameplay-om) je i vishe nego bolja od one u kojoj nije...

To je to, bar za danas...

Ne mogu vishe da pishem, moram da spavam, kapci teshki, "Cabernet" je zao, a krevet s' neba poslaT, tako da...nadam se da ce i ovo zaziveti, pa cu moci malo "ozbiljnije" da post-ujem...

Pozdrav, maso!!! Volim vas...SVE VAS!
Nazad na vrh Ići dole
Ethernity

Ethernity


Broj poruka : 169
Godina : 36
Datum upisa : 10.02.2007

Soundtracks Empty
PočaljiNaslov: Re: Soundtracks   Soundtracks Icon_minitimePet Feb 23, 2007 9:22 pm

hell march iz C&C red alerta oslusao Smile


a ti bi mogao odslusati muzu iz baldur's gate-a ali prvog dela!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sonic Whitesand

Sonic Whitesand


Broj poruka : 31
Godina : 36
Localisation : ...a burning bridge
Datum upisa : 22.02.2007

Soundtracks Empty
PočaljiNaslov: Re: Soundtracks   Soundtracks Icon_minitimePet Feb 23, 2007 9:45 pm

Ethernity ::
...a ti bi mogao odslusati muzu iz baldur's gate-a ali prvog dela!!!!

e, to mi se svidja...

mislio sam da niko nece post-ovati ovde... Sad

a, ja se sad bacm na neki opasan search za spomenutu "ziku", pa, kao-ono... Smile
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 180
Godina : 45
Datum upisa : 08.02.2007

Soundtracks Empty
PočaljiNaslov: Re: Soundtracks   Soundtracks Icon_minitimeSub Feb 24, 2007 12:10 am

Po meni sledece pesmice iz sledecih igara:

Newervinter nights - apsolutni ruling!!!
Oblivion i Morrowind - takodje vredna paznje pogotovo open tema!!!!!
Baldur'gate i icewind dale - preterani ambijental
Doom 3 - apsolutni sampion zvukova za atmosferu!
Half life - lep ambijent
HALO - malo muzike ali zato kvalitetno!

ima jos toga ali trenutno ne mogu da se setim

P.S. otvaram soundtrack sekciju! Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://beholder.forumsr.com
Sonic Whitesand

Sonic Whitesand


Broj poruka : 31
Godina : 36
Localisation : ...a burning bridge
Datum upisa : 22.02.2007

Soundtracks Empty
PočaljiNaslov: Re: Soundtracks   Soundtracks Icon_minitimeSub Feb 24, 2007 5:10 am

To se ceni!!! Very Happy

Postoji li nachina da se ovaj topic nekako prebaci na Soundtrack thread...mislim, tamo treba i da stoji, zar ne!?

Ako ne, roknucu ja (ili bilo ko drugi) link tamo za ovamo... Razz your call...
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 180
Godina : 45
Datum upisa : 08.02.2007

Soundtracks Empty
PočaljiNaslov: Re: Soundtracks   Soundtracks Icon_minitimeSub Feb 24, 2007 8:10 pm

Nazalost nije moguce nikakvo prebacivanje topica Sad tako ti je to kada radis sa freeware-om a ne skupim legalnim programima.
Nazad na vrh Ići dole
https://beholder.forumsr.com
Sponsored content





Soundtracks Empty
PočaljiNaslov: Re: Soundtracks   Soundtracks Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Soundtracks
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Soundtracks: Revisited

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
FRP,RPG,IGRE,FILMOVI,KNJIGE :: Generalne diskusije :: Uopsteni chat-
Skoči na: